O značce Dr. Animal     

     Značka Dr. Animal vznikla díky požadavkům zákazníků na vysoce kvalitní a čistě přírodní pamlsky, které nezatěžují jejich mazlíčky a jsou vhodné i pro citlivé a alergické psy.

     Veškeré pamlsky Dr. Animal jsou zpracovány z nejkvalitnějších zdrojů surovin z Rakouska a Německa. Díky maximální šetrnosti při zpracování, kde jsou suroviny sušené pouze horkým vzduchem a jinak nekonzervovány, zůstavají pamlsky maximálně stravitelné, chutné a aromatické.

 
     


     

     Pamlsky Dr. Animal jsou bez veškerých obilovin, dochucovadel, změkčovadel a dalších látek, které nejsou prospěšné zdraví vašeho psa.

 
     


     

     Díky širokému výběru, celkem z 18ti druhů surovinových pochoutek, si vybere opravdu každý.

Pamlsky Dr. Animal sou vyrobané ze suroviny: bažantí, býčí, drůbeží, hovězí, husí, jehněčí, jelení, kachní, klokaní, kozí, králičí, krocaní, krůtí, koňské, kuřecí, rybí, telecí a zvěřinové.

Na 1kg sušeného masa Dr. Animal je třeba 6 až 8kg masa před zpracováním!

 
     


Řada pamlsků Dr. Animal Allnatural

     

     Řada Dr. Animal Allnatural  je určena pro všehny typy psů. Nabízí nejširší výběr surovin, mezi které patří: bažantí, býčí, drůbeží, hovězí, husí, jehněčí, jelení, kachní, klokaní, koňský, kozí, králičí, krocaní, krůtí, kuřecí, rybí, telecí a zvěřina. Celkem tedy 18 druhů surovin.

     Veškeré pamlsky jsou 100% přírodní. Žádný pamlsek neobsahuje obiloviny, změkčovadla ani další přídavné a konzervační látky.

     Pro dentální hygienu jsou vhodné pamlsky z kostí, kopýtek a kůže.

     Dále je v nabídce 16 druhů 100% sušeného masa  v plátcích, steacích a kostkách.

     Veškeré pamlsky jsou ručně balené do uzaviratelného obalu na zip.

     Díky širokému výběru a atypickým zdrojům živočišných bílkovin je vhodná většina pochoutek i pro alergické a citlivé psy.

 
     

Řada pamlsků Dr. Animal Veterinaryline

     

     Řada Dr. Animal 100% Veterinary line  je určena pro psy, kteří jsou alergičtí nebo citliví (kůže, srst, trávení). U těchto pamlsků je kladen velký důraz na maximální vstřebatelnost a nezatěžování trávicího traktu psa. Veškeré pamlsky řady Veterinary line jsou bezlepkové. Dostupné jsou z výběru surovin, mezi které patří: kozí, koňský, jelení, jehněčí a klokaní.

     Veškeré pamlsky jsou 100% přírodní. Žádný pamlsek neobsahuje obiloviny, změkčovadla ani další přídavné a konzervační látky.

     Veškeré pamlsky jsou ručně balené do uzaviratelného obalu na zip.

     Výběrem atipických zdrojů sušených mas je tato řada ideální pro alergické a citlivé psy.

     Řada Dr. Animal 100% Veterinary line je k dostání u vybraných veterinárních klinik.
 
     

Řada pamlsků Dr. Animal SPORTline

     

     Řada Dr. Animal 100% Natural Sport line  je určena pro malá, střední a velká plemena psů, jako zdravá odměna při tréninku a sportu. V nabídce jsou pro malá plemena 2 pochoutky (každá ze dvou zdrojů masa), pro velká plemena 2 pochoutky (každá ze dvou zdrojů masa) a pro všechna plemena 6 pochoutek (z jednoho zdroje masa).

     Veškeré pamlsky jsou 100% přírodní. Pochoutky jsou vyvinuté tak, aby byly velice chutné, nezatěžovaly trávicí aparát a byly doplňkem výživy a vitamínů.

     Veškeré pochoutky Sport line jsou díky patentované technologii poloměkké a to bez glycerinu a obilovin!!! Neobsahují nežádoucí slložky jako glycerin, škrom ani sorbitol.

     Jako hlavní složku obsahují: sušené maso a vnitřnosti (vždy nad 52%) jakožto nejkvalitnější zdroj býlkovin, bramborovou moučku (zdroj škrobu, vitaminu C, B6 a E, výborný zdroj komplexu energeticky bohatých karbohydrátů), ovoce (přírodní zdroj vitamínů) a bylinnou směs, skládající se z listů máty peprné, kmínu, pískavice, řeckého sena, kořene lékořice, kořene kurkumy, fenyklu, květu heřmánku a youcca shidigera (snižující čpění a zápach výkalů).

     Veškeré pamlsky jsou ručně balené do uzaviratelného obalu na zip.